page loader

Gizlilik Politikamız

GİZLİLİK

Bu websitesine ulaştığınızda, sayfalarda bulunan tüm yazılı ve görsel materyali sadece kişisel bilgilenme amacıyla görüntülediğinizi ve ticari amaçlı kullanmadığınızı kabul etmiş olursunuz.

Gencer Ambalaj site içerisinde yer alan bilgilerin doğru ve güncel olmasını hedeflemek ile birlikte doğruluğu ve güncelliği ile ilgili olarak herhangi taahhütte bulunmamakta olup herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. 

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revizede gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü Gencer Ambalaj’a hiçbir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine Gencer Ambalajı hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz. 

Gencer Ambalaj websitesinin bazı sayfalarına, görsellerine kısıtlama getirebilir, içeriği değiştirebilir ya da önceden haber vermeksizin tümden kaldırabilir. Bu websitesine ulaştığınızda, tüm bu kaideleri kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sitesinde sunulan tüm yazılı ve görsel materyal (makaleler, fotoğraflar, çizimler, eser fotoğrafları ve websitesi kodları vs ) Gencer Ambalaj ve hak sahiplerine aittir. İlgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer kanunlar kapsamında korunmaktadırlar. Gencer Ambalaj’in  yazılı izni olmadan yukarıda sözü edilen bilgilerin çoğaltılması, dağıtılması, uyarlanması, düzenlenmesi, kamuya açık bir şekilde yayınlanması, kamuya açık bir şekilde iletilmesi, aktarılması, kiralanması, satılması veya yasadışı kullanımı yasaktır. Bir fikri mülkiyet hakkının ihlal edilmesi durumunda, ihlal eden kişi bütün yasal yükümlülüğü üstlenecektir ve Gencer Ambalaj ya da ilgili hak sahibinin her türlü hukuki ve cezai yasal işlemlere başlama hakkı saklıdır. 


YASAL UYARI

Web sitesindeki malzemeleri, yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için görüntülemeniz için tarafınıza izin vermektedir. Web sitesindeki herhangi bir malzemeyi kullanmanızdan kaynaklanacak her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kullanıcı olarak tarafınıza ait olacaktır.

Gencer Ambalaj web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

Gencer Ambalaj web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, Gencer Ambalaj  sorumlu tutulamaz.